Fyzio joga

Chcete si zdravo zacvičiť? Obťažuje Vás tlak či bolesť chrbtice alebo kĺbov? Máte chuť pracovať na svojom držaní tela? Prídite medzi nás. Naše Fyzio & Joga cvičenie Vám navodí dobrý pocit a správne držanie tela.

V čom sme iní?

Hodiny vedie skúsený vysokoškolsky vzdelaný fyzioterapeut, který dbá na správné prevednie jednotlivých cvikov. Cviky sú vyberané tak, aby ste si zlepšili správné držanie tela, pričom máte možnosť cvičiť s pomôckami pre aktivizáciu hlbokého stabilizačného systému (tzv. Core systém).   Využívame znalosti z neurofyziológie (riadenia pohybových programov z centrálnej nervovej sústavy – mozgu a miechy) a využívame pri cvičení techniky na neurofyziologickom podklade.

Na hodinách si zacvičíte i niektoré asány z jogy, ktoré stimulujú aktivitu vnútorných orgánov a zvyšujú rozsah chrbtice a kĺbnej pohyblivosti.

Na konci každej lekcie bývá relaxácia pre zníženie mentálneho i fyzického zaťaženia organizmu.

Kto vedie hodiny?

Fyzio & Joga cvičenie u nás vedú vysokoškolsky vzdelaní fyzioterapeuti, ktorí kladú dôraz na správne držanie tela a kompenzáciu zlých pohybových vzorov, ktoré využívate cez deň pri sedení za počítačom, či v aute.

Čo môžete očakávať?

Zaktivujete svaly, ktoré cez deň bežne nepoužívate a pritom je ich aktivita nutná pre zdravú funkciu vnútorných orgánov, kĺbov a chrbtice.

Najväčší dôraz je dávaný na aktivitu hlbokého stabilizačného systému a na nevhodné pohybové vzory, ktoré preťažujú a priam ničia celý pohybový a oporný systém nášho tela.

  • Cvičí sa v malých skupinkách – minimálne 2 maximálne 4 osoby, kedy sa fyzioterapeut môže maximálne venovať správnosti pohybov
  • Cvičíme v krásnom slnečnom priestore, kde okrem pomôcok poskytujeme vodu či čaj
  • Cvičí sa v športovom pohodlnom oblečení a na boso
  • Na skupinové cvičenia ponúkame zvýhodnené mesačné permanentky

Pre koho je cvičenie vhodné?

  • Kto se chce zdravo hýbať
  • Kto má bolesti pohybového aparátu
  • Kto chce podporiť alebo nadviazať na fyzioterapeutickú terapiu u nás

Príďte si zacvičiť medzi nás a zažite odbornosť a kvalitu na vlastnom tele.

Rezervujte si termín už dnes Online Rezervácia
© 2018 fitclinic.sk I Made by DS Class