Fyzio joga

Chcete si zdravo zacvičiť? Obťažuje Vás tlak či bolesť chrbtice alebo kĺbov? Máte chuť pracovať na svojom držaní tela? Prídite medzi nás. Naše Fyzio & Joga cvičenie Vám navodí dobrý pocit a správne držanie tela.

V čom sme iní?

Hodiny vedie skúsený vysokoškolsky vzdelaný fyzioterapeut, ktorý dbá na správne prevedenie jednotlivých cvikov. Cviky sú vyberané tak, aby ste si zlepšili držanie tela, pričom máte možnosť cvičiť s pomôckami pre aktivizáciu hlbokého stabilizačného systému (tzv. Core systém). Využívame znalosti z neurofyziológie (riadenia pohybových programov z centrálnej nervovej sústavy – mozgu a miechy) a využívame pri cvičení techniky na neurofyziologickom podklade.

Na hodinách si zacvičíte i niektoré asány z jogy, ktoré stimulujú aktivitu vnútorných orgánov a zvyšujú rozsah chrbtice a kĺbnej pohyblivosti.

Na konci každej lekcie bývá relaxácia pre zníženie mentálneho i fyzického zaťaženia organizmu.

 

Kto vedie hodiny?

Fyzio & Joga cvičenie u nás vedú vysokoškolsky vzdelaní fyzioterapeuti, ktorí kladú dôraz na správne držanie tela a kompenzáciu zlých pohybových vzorov, ktoré využívate cez deň pri sedení za počítačom, či v aute.

Čo môžete očakávať?

Zaktivujete svaly, ktoré cez deň bežne nepoužívate a pritom je ich aktivita nutná pre zdravú funkciu vnútorných orgánov, kĺbov a chrbtice.

Najväčší dôraz je dávaný na aktivitu hlbokého stabilizačného systému a na nevhodné pohybové vzory, ktoré preťažujú a priam ničia celý pohybový a oporný systém nášho tela.

  • Cvičí sa v malých skupinkách – minimálne 2 maximálne 4 osoby, kedy sa fyzioterapeut môže maximálne venovať správnosti pohybov
  • Cvičíme v krásnom slnečnom priestore, kde okrem pomôcok poskytujeme vodu či čaj
  • Cvičí sa v športovom pohodlnom oblečení a na boso
  • Na skupinové cvičenia ponúkame zvýhodnené mesačné permanentky

Pre koho je cvičenie vhodné?

  • Kto se chce zdravo hýbať
  • Kto má bolesti pohybového aparátu
  • Kto chce podporiť alebo nadviazať na fyzioterapeutickú terapiu u nás

Príďte si zacvičiť medzi nás a zažite odbornosť a kvalitu na vlastnom tele.

Rezervujte si termín už dnes Online Rezervácia
Všeobecné obchodné podmienky | Reklamačné podmienky
© 2019 fitclinic.sk I Made by DS Class